Kladské pomezí logo Kladské pomezí turistická oblast

Možnosti spolupráce s o.p.s. Kladské pomezí

Aktualizováno

  • untitled-image
Staňte se naším členem!

Členství ve Svazu cestovního ruchu Kladské pomezí

V případě zájmu o členství ve Svazu cestovního ruchu Kladské pomezí si zde můžete stáhnout přihlášku. Aktuální výši členských příspěvků Vám rádi sdělíme.

Přihláška k členství (PDF)
Nabídka pro provozovatele služeb (PDF)

Webové stránky ww.kladskepomezi.cz

Ubytovací zařízení, která jsou zveřejněna v tištěném Katalogu ubytování vydávaném o. p. s. Kladské pomezí, jsou také, pro daný kalendářní rok, v plné verzi a s možností vyhledávání dle kritérií, prezentována na www.kladskepomezi.cz, vč. zobrazení v interaktivní mapě.

Kladské pomezí pracuje s mapami aplikace Google. Prezentovaný ubytovací subjekt se po výběru nabídky ZOBRAZIT V MAPĚ ukáže opět vč. fotografie a krátkého textu s www odkazem.

Prezentaci na webových stránkách lze zřídit kdykoliv během roku, nezávisle na vydání tištěného katalogu. Bližší informace poskytne kancelář o. p. s. Kladské pomezí.

Veletrhy cestovního ruchu

Kladské pomezí je prostřednictvím o.p.s. pravidelně prezentováno a propagováno na veletrzích cestovního ruchu v České republice i zahraničí. Můžeme Vám zajistit propagaci Vašich tištěných materiálů nebo Vás prezentovat v rámci doprovodných programů.

Nabídka zájezdů do Kladského pomezí

Pro touroperátory nabízí destinační společnost Kladské pomezí, o.p.s. zájezdy do turistické destinace Kladské pomezí. Ukázky zájezdů si můžete prohlédnout zde.

Další formy spolupráce

Další formy spolupráce lze projednat v kanceláři o.p.s. - viz kontakt. Kladské pomezí, o.p.s. může např. poskytnout propagační materiály, zapůjčit prezentační stojan nebo stánek apod.

Katalog ubytování

Propagace ubytovacích zařízení v Katalogu ubytování a na www.kladskepomezi.cz

Společnost pro rozvoj cestovního ruchu v Kladském pomezí - Kladské pomezí, o. p. s. - každoročně vydává tištěný katalog ubytování, ve kterém se mohou prezentovat všechna ubytovací zařízení Kladského pomezí.

Katalog obsahuje kontakty, základní informace o službách a fotografii ubytovacího zařízení.

Katalog ubytování je bezplatně distribuován na veletrzích cestovního ruchu a v informačních centrech Kladského pomezí, v elektronické verzi (ve formátu PDF) je ke stažení na webových stránkách Kladského pomezí.

Zveřejnění v katalogu je zpoplatněno.

Velikost inzerce


Cena

        Cena pro členy


Zápis Standard (¼ zápis stránky)


 900,-
                 ZDARMA

Zápis Rozšířený (½ zápis stránky)


1500,-
                          600,-

Zápis Maximální (celostránkový zápis stránky)


2600,-
                        1700,-

Fotografie s odkazem na titulní straně (standartní zápis uvnitř) 


8000,-
                        5000,-

Bližší informace o katalogu Vám poskytne kancelář o.p.s. Kladské pomezí. Aktuální verzi katalogu ubytování si můžete prohlédnout zde.

Propagace kulturních, sportovních a jiných akcí na www.kladskepomezi.cz

Na webových stránkách Kladského pomezí budeme rádi propagovat Vámi připravované kulturní, sportovní aj. akce, informovat o novinkách z našeho regionu apod.

Kontakt: info@kladskepomezi.cz

Inzerce v turistických novinách Kladského pomezí

Společnost Kladské pomezí, o.p.s. vydává každoročně letní a zimní turistické noviny Kladského pomezí, ve kterých je možno prezentovat Vámi vytvořenou inzerci na jakýkoliv objekt, akci apod.

Ceník inzerce naleznete zde

3K platforma Kladského pomezí

3K platforma (PDF)