Kladské pomezí

Camellus provoní váš svět

16. 03. 2024

  • Camellus provoní váš svět

My v Camellu máme rádi vše, co voní přírodou, a zejména bylinkami. Naši nabídku se neustále snažíme doplňovat o zajímavé a inovativní kousky. A proto máme velkou radost, že vám můžeme představit naše nové designové aroma difuzéry do aut a interiérů, které nejen krásně voní (ostatně jako všechno od nás), ale zároveň odpovídají současným nárokům na udržitelnost a ekologii.

Aromadifuzéry Camellus využívají jako nosič vůně nevšední materiál vyráběný z houbového mycelia, který do sebe vůni nasaje a postupně ji při vysychání opět uvolňuje do prostoru. Jeho velkou předností je možnost jeho opakovatelného použití. Stačí jen znovu nastříkat vůní z praktického rozprašovače. Nevzniká tak zbytečný odpad, a pokud už je po čase opravdu nutné nosič vyhodit, nevadí, protože je plně biologicky odbouratelný.

Samotná vůně, kterou používáme je 100% esenciální olej – přírodní, svěží a opojná vůně zeleného čaje, která blahodárně působí na psychiku a vrátí vás do pohody.

Že se jedná o opravdu ojedinělé výrobky poznáte už podle jejich obalů. Interiérový difuzér je schován ve sklenici z upcyklované láhve na víno z lokálních zdrojů s korkovým víčkem. Difuzér do auta je zasazen do držáku ze dřeva z udržitelného lesního hospodářství a opatřen sponou k uchycení do mřížky klimatizace, která napomáhá šíření vůně do prostoru.

Zaujaly vás naše difuzéry a chcete vědět více? Nebo už vás nebaví nemoderní „stromečky“ do auta a chcete zkusit něco elegantnějšího? Tak neváhejte a pořiďte si svůj difuzér na www.camellus.cz anebo nás navštivte v naší podnikové prodejně. Na obou místech najdete i mnoho dalších skvělých voňavých produktů, které určitě stojí za to vyzkoušet!