Kladské pomezí

Cestománie se opět koná v Horních Rybníkách

11. 03. 2016

  • Cestománie se opět koná v Horních Rybníkách

15. ročník Cestománie se koná tradičně druhou dubnovou sobotu

Přijměte pozvání na již 15. ročník Cestománie, která se koná v sobotu 9.dubna od 16 hodin v Horních Rybníkách u Červeného Kostelce.

S Cestománíí poznáte Blízký východ, Nový Zéland a zavítáte i do Evropy

Opět jsou připraveny 3 bloky cestopisných přednášek a filmů. Budeme pokračovat v poznávání Blízkého východu, který uvidíme například z cesty po Libanonu. Podrobněji poznáme Jordánsko a vše doplníme zajímavým pohledem na Istanbul z půlročního pobytu české rodiny.

Poprvé na Cestománii podnikneme trip na Nový Zéland a určitě si nenechte ujít i film Petra Schnabla o canyoningu v Utahu. Zavítáme i do Evropy - projedeme křížem krážem Rumunsko, nakoukneme do Provence a uslyšíme zkušenosti a zážitky z dlouhodobých pracovních pobytů v resortech na evropských pobřežích.

Cestománie neskončí s posledním filmem

Po skončení hlavního programu počítejte s tradiční after party na baru nejen s 11stupňovým Primátorem (umíme i kopečky), kde počítejte nejen s další exotickou pochoutku z Šupichovic kuchyně. Ale nebojte se, po loňském veleúspěchu budou i škvarky...

Pro návštěvníky Cestománie bude připravena i losovačka

Připravíme i diváckou znalostní soutěž s losovačkou o sponzorské ceny.

Vše je i nadále propojeno se snahou o získání maximálního výtěžku na naše 2 dlouhodobé charitativní projekty – podpora indického školáka a terénní činnosti Rané péče pro rodiny s dětmi se závažným postižením. Vloni jsme i díky vám dosáhli historicky nejvyššího výtěžku 14.240,- Kč!

Nadále platí možnost přespání v místě konání (spacák s sebou). Cyklisty pro jistotu upozorňuji na zajištění bezpečného odvozu.

Název položky