Kladské pomezí

Nová mobilní aplikace Festival zážitků

20. 07. 2020

  • Nová mobilní aplikace Festival zážitků
Ačkoliv se letošní ročník Festivalu zážitků přesouvá na léto 2021, můžete se za zážitky vydat sami díky nové mobilní aplikaci s questy!

Poznejte česko-polské pohraničí! Zajímavá místa v polských a českých městech - Bystrzyca Kłodzka, Kłodzko, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Świdnica, Náchod a Hronov – můžete poznat pomocí aplikace pro mobilní telefony s názvem „Festival zážitků v Kladském pomezí“. Aplikace obsahuje základní informace o daném městě, popis hlavních atrakcí a především questy, čili kvízy, které můžete luštit při procházce městskou trasou. Při výletu se příjemně pobavíte a poučíte. K vyřešení úkolů nemusíte mít žádné předchozí znalosti, stačí když budete jen trochu všímaví. aplikace FZ Aplikaci si můžete stáhnout na Google Play nebo v App Store.

Poznámka: V kolonce „Více“ si můžete zvolit verzi v českém nebo polském jazyce. Aplikace byla vytvořena v rámci projektu „Festival zážitků“ realizovaného partnerem okres Kladsko, organizací cestovního ruchu Kladské pomezí, o.p.s. a ve spolupráci s polskými městy Kladsko, a Svídnice.