Kladské pomezí

Hotel TOMMY Wellness & SPA slaví 15. narozeniny

17. 09. 2023

  • Hotel TOMMY Wellness & SPA slaví 15. narozeniny
Psal se rok 2008, konkrétně srpen, kdy náš hotel přivítali první hosté. Jako všechny začátky i ten náš nebyl zrovna nejlehčí, ale to jsme všichni tušili. Věděli jsme, jakým směrem chceme jít a to bylo pro Hotel TOMMY klíčové. Jak roky plynuly, hotel měnil svůj vzhled, styl i klientelu. Někdy jsme hotelový koncept měnili úmyslně, jindy jsme se museli poprat s aktuálními neočekávanými vlivy. Hotel TOMMY je dnes především rodinný hotel s láskou ke zvířatům, zaměřený na wellness služby, pro klienty, kteří zde hledají přátelskou atmosféru, odpočinek a moderní služby v blízkosti Adršpašských skal nebo Babiččina údolí.

hotel Tommy Hotel TOMMY za uplynulých patnáct let přivítal řadu významných osobností, jak z řad kulturní tak sportovní nebo politické. Za zmínku stojí návštěva dnes již zesnulé zpěvačky paní Hany Zagorové, herce pana Jana Třísky nebo manželé Libuši Šafránkovou a Josefa Abrháma. Dále nás navštívili Martin Dejdar, Michal David, Jiří Lábus, a mnoho dalších.  

Také si považujeme za čest, natáčení televizních pořadů: ČESKÁ TELEVIZE - pořad „Cyklotoulky“ v Kladském Pomezí, TV NOVA - „Mise nový domov“ s Terezou Pergnerovou a TV PRIMA reality show „Hledá se táta“ a mnoho dalšího. 

Významným partnerem HOTELU TOMMY je již více jak 8 let Fotbalová asociace České republiky - FAČR , která nás pravidelně i několikrát ročně navštěvuje, při příležitosti fotbalových zápasů Reprezentace mužů a žen při mezinárodních utkáních.  Hotel Tommy Hotel TOMMY se může pyšnit několika certifikáty a oceněními, které obdržel za dobu svého působení v oblasti cestovního ruchu. 

* Již v roce 2012 obdržel HOTEL TOMMY ocenění ( CZECH HOTEL AWARDS )
Hotel roku 2012 v kategorii *** ( tři hvězdičky ) a také v kategorii SPA & WELLNESS.  

* V roce 2022 po 10 letech znovu HOTEL TOMMY získává ocenění ( CZECH HOTEL AWARDS )
Hotel roku 2022 v kategorii *** ( tři hvězdičky ) a také v kategorii SPA & WELLNESS.  

* Hotel TOMMY má certifikační ocenění udělené klasifikační komisí HOTELSTARS.cz
„HOTEL *** SUPERIOR“ 

* Hotel TOMMY má certifikační ocenění udělené klasifikační komisí CYKLISTÉ VÍTÁNI v roce 2023 

Hotel TOMMY je plně otevřený i pro širokou veřejnost. Naše Wellness je připravené přivítat každého z Náchoda i okolí.  

Těšíme se na vás.

www.hotel-tommy.com