Kladské pomezí

HOTEL TOMMY WELLNESS & SPA v Náchodě PŘIPRAVUJE OTEVŘENÍ NOVÉ SOUKROMÉ WELLNESS ZÓNY

24. 06. 2022

  • HOTEL TOMMY WELLNESS & SPA v Náchodě PŘIPRAVUJE OTEVŘENÍ NOVÉ SOUKROMÉ WELLNESS ZÓNY

Všem milým hostům s velkou radostí oznamujeme, že HOTEL TOMMY WELLNESS & SPA od 1. 7. 2022 zahajuje provoz nové soukromé wellness zóny pod kouzelným názvem „LION SPA“.

tommy lion Hosté budou moci zažít romanticko-relaxační chvíle v „parních lázních“, které mají celou řadu zdravotních přínosů:
  • Odbourají chronické nemocí dýchacích cest. Inhalace vlhké a teplé páry funguje jako úžasný podpůrný prostředek při dýchacích obtížích. Zbavíte se tak astmatu, zánětů průdušek či chrapotu.
  • Uleví vašim nervům, pára je synonymem klidu a rozvážné relaxace. Uklidněte své pocuchané nervy a vytvořte si perfektní ochranu proti stresu.
  • Zásadně pomáhají s hubnutím. Každým zvýšením teploty o 1°C oproti běžné tělesné teplotě zrychlíte svůj metabolismus zhruba o 15 %.
V lázni se zdržte tak dlouho, dokud se nebudete cítit prohřátí. Většinou postačí 10 max. 20 minut. Z parní lázně tak odcházíte o něco lehčí a nejde jen o vypocenou vodu. Pravidelným pobytem navíc stimulujete své životní funkce a vybudujte si silný imunitní systém a otužujete se. Vaše tělo si zvykne na teplotní extrémy a zvýší počet bílých krvinek, které vás následně chrání proti virům a bakteriím. Působením vlhkého tepla rovněž nastartujete proces detoxikace organismu.  tommy lion Dalším zážitkem soukromé wellness zóny LION SPA je:

Úžasná koupací vana deluxe “ / pro dvě osoby / z kolekce Pompöös by Casa Padrino od návrháře Haralda Glööcklera.

Tato překrásná černo zlatá luxusní koupací vana upoutá pozornost každého návštěvníka této nevšední relaxační zóny. Vana je zdobená zlatými lvími nohami, černou vnější barvou a kompletně zlatým vnitřním dílem.
Vana o velikosti 2020 mm x 830 mm  z kolekce Pompöös se stala známá, když módní návrhář Harald Glööckler inscenoval Sarah Knappik jako Kleopatru ve zlaté vaně Pompöös v hotelu Kempinski Adlon v Berlíně.
 
V nabídce aroma koupelí doporučujeme Levandulovou aroma koupel a koupel z mořských řas.
 
Levandulová aroma koupel v luxusní vaně s teplotou vody 37 ⁰C na 20 minut Vám pomůže na mírné snížení tlaku, na záněty, uklidnění nervů, hojení ran či bolesti svalů. Výsledkem pak bude zklidnění celého nervového systému a odpočinek celého organizmu.
 
Nebo je možné vyzkoušet koupel z mořských řas Vita Ocean. Zde je hlavní přísadou řasa Fucus, která má vynikající odtučňovací schopnost danou obsahem jódu, který stimuluje látkovou výměnu, čímž startuje odtučňovací kúru. Kromě odtučňovací schopnosti má i schopnost hydratační, která přispěje k elasticitě a hebkosti vaší pokožky. Mořská řasa je 100% přírodní, neobsahuje žádné cizí ani konzervační látky. Ponořte se na 20 minut do takto připravené aroma koupele a přesvědčte se o jejich vynikajících účincích.   tommy lion Po každé aromatické proceduře je důležitá očista těla. V naši nové zóně LION SPA Vám nabízíme masážní zážitkovou sprchu s různými proudy vody a chronoterapii. Využité této procedury se sprchovacím časem max. 5 minut. 

Po koupelích a masážní zážitkové sprše je však důležitý odpočinek, který vám dopřejí relaxační vyhřívaná lehátka.  Zabalte se do prostěradla a nechte se unášet příjemnou atmosférou při praskání krbu, příjemné relaxační hudbě a sklenky Bohemia Ice, alespoň 30 – 45 min. Doporučujeme všem hostům návštěvu bez plavek.
 
Přejeme Vám krásné relaxační zážitky
Váš hotel TOMMY