Kladské pomezí

Jaký byl rok 2023 v Camellus

11. 12. 2023

  • Jaký byl rok 2023 v Camellus

Další rok uběhl jako voda a vstoupili jsme do toho nového 2024. Je tu čas pro nové plány a přání, ale rádi bychom se ohlédli i za tím, co se povedlo v uplynulých měsících. Camellus rozšířil svoji nabídku o skvělé bylinkové čaje s originální recepturou a ke konci roku ještě o výborný džem z pomerančů a zázvoru, který se perfektně hodí nejen na pečivo, ale třeba také k sýrům. Však zkuste sami!

Navázali jsme spolupráci se zajímavými partnery a dostali jsme se tak do pro nás dosud neprobádaného odvětví ekologických úklidových prostředků. Značku Cleanee tak můžete zakoupit nejen na našem e-shopu www.camellus.cz, ale i na naší červenokostelecké prodejně (Pro-Charitu, 17.listopadu 170). Právě zde je pro Vás připravena i formou bezobalového prodeje (stáčená do vlastních nádob). Určitě ji přijďte vyzkoušet! Opravdu stojí za to – je účinná, krásně voní a navíc je vyrobena jen z přírodních látek, které neškodí Vám ani životnímu prostředí.   

S mnohými z Vás jsme se v loňském roce setkali i osobně na akcích, kterých se účastníme s naším stánkem, kde rádi nabízíme nejen naše produkty, ale také ochutnávku našich sirupů a osvěžující bylinkové limonády nebo hřejivé horké nápoje. Všem, kteří nás na stánku navštívili a podpořili nás svým nákupem, ze srdce děkujeme. Je pro nás velkým potěšením, když naše výrobky chutnají a líbí se. I v roce letošním budeme se stánkem na nejrůznějších akcích v okolí, tak pokud jste zatím setkání s námi nestihli, nenechte si ujít příležitost letos. Informace, kde se můžeme vidět naživo, naleznete vždy na našich sociálních sítích. Budeme se na Vás těšit.   

Závěrem bychom Vám rádi za celý tým popřáli, aby ten letošní rok 2024 byl pokojný, naplněný láskou, štěstím, splněnými přání, a zejména prožitý ve zdraví. 

S láskou, váš Camellus. camellus pf