Kladské pomezí

Lázně na kole nebo motorce

03. 07. 2023

  • Lázně na kole nebo motorce
Znáte lázně 1897 Velichovky? Rodinné slatinné lázně zaměřené na léčbu a rehabilitaci pohybového aparátu s více než 120. letou tradicí zasazené do lázeňského parku se nacházejí v Kladském pomezí 24 km od Hradce Králové
Atraktivitu zdejších lázní ocení především milovníci cestování, zdejší mírně zvlněný terén s velkou sítí cyklostezek nabízí řadu atraktivních míst, výlety na hrady a zámky, přírodní koupaliště, přehradní nádrž, skalní města, muzea, zoologickou zahradu, pevnosti, rozhledny a můžete navštívit i Peklo. A pro ty z Vás „co se toho nebojí" i výlety do horských resortů Krkonoš a Orlických hor, při kterých můžete využít cyklobusy.

Ve Velichovkách jsme pro Vás připravili pobytové balíčky od tří do sedmi dnů, ve kterých vyzkoušíte jedinečný produkt Vodíkovou terapii ve formě inhalace, nápoje, koupele a příjemné masáže. Můžete si vyzkoušet i náš revoluční technologický přístroj Walker View, který umí vyhodnotit správnou koordinaci pohybu těla a tím předcházet degenerativním onemocněním a s ním spojené bolesti. Spolu s fyzioterapeutem pak nastavíte cvičební postupy, které posílí ochablé svalstvo. A pokud chcete některý den prolenošit v našem parku, pak zde naleznete sluneční loučku s lehátky a sprchou.

Ubytování Vám zajistíme v citlivě zrekonstruovaných prvorepublikových vilách. Skvělou gastronomii v režimu plné penze nebo polopenze jistě umocní posezení v lázeňské kavárně nebo v lázeňské restauraci. A co víc lázně nabízí i bohatý kulturní program včetně promítání filmových novinek v našem lázeňském kině.

Tak neváhejte a využijte aktivní pobyt připravený na míru milovníkům kol a motorek. Vaše kola a motorky budou v samostatných garážích s připojením na elektrický proud.