Kladské pomezí

Online SOUTĚŽ s Toulavým baťohem startuje

27. 05. 2024

 • Online SOUTĚŽ s Toulavým baťohem startuje

Oslavte s Toulavým baťohem Den dětí a vyhrajte skvělé ceny. Hravost a soutěživost malých cestovatelů jsme se rozhodli podpořit soutěží na našem webu. Rozhodně je o co hrát, na vítěze čekají krásné balíčky od Lesního světa plné dřevěných her a doplňků.

Soutěž bude probíhat ve dvou kolech, kdy vám v průběhu 2 týdnů položíme 2 otázky, které se týkají našich významných aktivit, a po každém týdnu vylosujeme jednoho výherce. První otázku zveřejníme v pondělí 27. května 2024.

Pravidla soutěže:

 1. První soutěž proběhne od 27. 5. do 2. 6. V pondělí 3. 6. vylosujeme prvního výherce. Hned 3. 6. začne druhé kolo soutěže, které potrvá do 9. 6., a vítěze vylosujeme 10. 6.
 2. Otázky budou zveřejněny vždy v pondělí na webu Kladského pomezí.
 3. Slosování a vyhlášení výherce proběhne vždy následující pondělí.
 4. Do slosování budou zahrnuty pouze správné odpovědi.
 5. Výherci budou vybráni náhodným losem.
 6. Výherci budou o své výhře informováni prostřednictvím kontaktu, který uvedou v soutěžním formuláři. Dále budou vyzváni k poskytnutí kontaktních údajů pro potřeby zaslání výhry. V případě, že výherce své údaje neposkytne do 7 dnů, bude kontaktován náhradní výherce, který byl také řádně vylosován.
 7. Výhra bude zaslána na adresu výherce nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledku soutěže, v případě, že nebude domluveno předání jinou formou.
 8. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny soutěžních pravidel, především na prodloužení, zkrácení či ukončení soutěže.
 9. Pořadatelem soutěže je: Kladské pomezí, o.p.s., Karlovo náměstí 179, 547 01 Náchod, IČ: 25915096.
 10. Své údaje soutěžící poskytují pouze organizátorovi soutěže.
 11. Poskytnutím osobních údajů soutěžící souhlasí s jejich zpracováním pro účely zaslání výhry (jméno, příjmení, adresa) a dále pro zasílání novinek a aktualit z Kladského pomezí (e-mail).