Kladské pomezí

Prázdniny začínají spolu s nimi i první instagramová soutěž s Toulavým baťohem

30. 06. 2024

 • Prázdniny začínají spolu s nimi i první instagramová soutěž s Toulavým baťohem

Soutěžit budeme celý červenec o rodinné vstupné na Farmu Wenet. Stačí splnit jednoduchá pravidla soutěže a výhra je vaše! Šance jsou opravdu vysoké, protože losovat budeme hned 3 vítěze. Jako bonus od nás vítězové získají 15% slevu na nákup v e-shopu Lesní svět.

Na Farmě Wenet potkáte hospodářská i exotická zvířátka. Některá z nich si můžete dokonce pohladit a nakrmit je. Těšit se můžete na lemury, velbloudy nebo třeba lamy. Otevřeno mají celoročně.

Tip od nás:
Zabalte si do batůžku buřtíky a opečte si je na ohni přímo v areálu farmy. Bude z toho nevšední zážitek pro celou rodinu.

A nezapomeňte, že Farma Wenet je místem, kde získáte razítko do ilustrované mapy Toulavý baťoh, tak si ji na výlet vezměte s sebou.

Pravidla:

 1. Soutěž probíhá od 1. – 31. 7. 2024 na instagramovém profilu Kladského pomezí.
 2. Vyhlášení proběhne 1. 8. 2024.
 3. Do slosování budou zahrnuti pouze ti soutěžící, kteří splní všechna pravidla.
 4. Soutěžící musí odpovědět na otázku do komentáře příspěvku, označit další osobu a sledovat instagramové profily Kladského pomezí a Farmy Wenet.
 5. Výherci budou o své výhře informováni prostřednictvím zprávy na Instagramu. Dále budou vyzváni k poskytnutí kontaktních údajů pro potřeby zaslání výhry. V případě, že výherce své údaje neposkytne do 7 dnů, bude kontaktován náhradní výherce, který byl také řádně vylosován.
 6. Výhra bude zaslána na adresu výherce nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledku soutěže, v případě, že nebude domluveno předání jinou formou.
 7. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny soutěžních pravidel, především na prodloužení, zkrácení či ukončení soutěže.
 8. Pořadatelem soutěže je: Kladské pomezí, o.p.s., Karlovo náměstí 179, 547 01 Náchod, IČ: 25915096.
 9. Své údaje soutěžící poskytují pouze organizátorovi soutěže.
 10. Poskytnutím osobních údajů soutěžící souhlasí s jejich zpracováním pro účely zaslání výhry (jméno, příjmení, adresa) a dále pro zasílání novinek a aktualit z Kladského pomezí (e-mail).