Kladské pomezí

Příprava letních novin Kladského pomezí je v plném proudu!

17. 03. 2021

  • Příprava letních novin Kladského pomezí je v plném proudu!

Ani letos nezahálíme a pečlivě se připravujeme na turistickou sezónu. Jednou z našich pravidelných aktivit je tvorba oblíbených letních novin Kladského pomezí, na které v současné době pracujeme.

Co zajímavého se v nich dočtete? Hlavním tématem budou zážitky a tradice, protože celé léto se v Kladském pomezí ponese v duchu Festivalu zážitků. Na devíti místech české i polské strany budou představena zaniklá i stále živá řemesla, tradice i místní pokrmy a jejich výroba. Zážitkové aktivity se budou konat každý prázdninový den, a to zcela zdarma. Noviny Noviny dále nabídnou inspiraci, kam se vydat za poznáním, kulturou či do přírody. Čtenáři se dozvědí mnoho zajímavostí a novinek, na které se v letošní sezóně mohou těšit. Chybět nebude ani tradiční rubrika s tipy na místa, která mají otevřeno i v pondělí, a také rozhovor se zajímavou osobností. Tentokrát nám jej poskytla paní Nora Dolanská, zkušená manažerka v oblasti cestovního ruchu, která pro Kladské pomezí zpracovala novou marketingovou strategii na období 2021-2025.

Noviny vyjdou ve druhé polovině května. Poté budou k dispozici na pultech informačních center Kladského pomezí a v elektronické verzi na našich webových stránkách.