Kladské pomezí

S podzimem přináší Camellus své horké nápoje

17. 09. 2023

  • S podzimem přináší Camellus své horké nápoje
Léto je za námi a přichází podzimní období plné barevného listí, ale také prvních ranních mrazíků a chladných dnů. Pro nás to znamená jediné – vyměnit osvěžující letní limonády za hřejivé a lahodné horké nápoje.

Všechny sirupy Camellus, které se pyšní označením Regionální produkt Kladského pomezí, jsou vhodné právě i pro tuto variantu přípravy. Zkusit tak můžete třeba právě ten svůj oblíbený, ze kterého si běžně připravujete nápoj studený. Ale protože podzim je také časem sklizně, chceme vám představit sirup dýňový.  Camellus První dojem udělá již jeho nádherně zářivá oranžová barva. Po otevření láhve na vás už čeká opojná vůně pomeranče, skořice a hřebíčku, o které je tento sirup doplněn. Celkově vytváří harmonickou kompozici chutí a vůní jako dělanou právě pro zkracující se podzimní dny. Příprava nápoje je velmi snadná. Do svého oblíbeného hrnečku či sklenice nalijte množství sirupu podle chuti, my doporučujeme ředění 1:8, ale záleží pouze na vás. Zalijte horkou vodou a je hotovo. Pokud máte chvilku navíc, nakrájejte si na kousky pomeranč a přidejte jej do nápoje. Váš šálek tak bude ještě větším potěšením. Horké nápoje ze sirupů Camellus budou určitě velmi chutnat i dětem. Stejně tak jako dýňový sirup s pomerančem, můžete právě pro ně připravit i heřmánkový, bezový nebo třeba jitrocelový nápoj.    

Podzim také přináší vyšší zátěž pro naši imunitu. Rýma, kašel a nachlazení jsou pro toto období typické. A právě pro podporu obranyschopnosti má Camellus skvělý tip. Bylinný prémiový sirup Doušek zdraví s obsahem echinacey a plodů rakytníku řešetlákového. Obě tyto rostliny jsou v lidovém léčitelství již dlouhá staletí známé jako skvělé pomocnice proti neduhům podzimu. Sirup můžete použít jako užívání po lžičkách nebo si z něj připravit limonádu, záleží jen na vás.

Užívejte poslední slunečné podzimní dny a udělejte si je krásnějšími se sirupy Camellus! Jsme rádi, že s vámi můžeme být v každém ročním období.

Navštivte oficiální e-shop!