Kladské pomezí

S Toulavým baťohem můžete letos vyhrát víkend strávený na farmě

01. 06. 2016

  • S Toulavým baťohem můžete letos vyhrát víkend strávený na farmě

Cestovatelská hra Toulavého baťohu baví návštěvníky už třetí rok

Toulavý baťoh už třetím rokem úspěšně provází malé návštěvníky v regionu Kladské pomezí. Letos sebou opět přináší novou ilustrovanou mapu, která je součástí oblíbené cestovatelské hry, do níž se může zapojit každý. Soutěž jako v předchozích letech spočívá ve sběru samolepek, které získáte na celkem 24 odběrných místech regionu. Podrobná pravidla soutěže, naše tipy na výlety a ucelený přehled výdejních míst naleznete na zadní straně mapy, nebo také na níže uvedených webových stránkách.

S Toulavým baťohem můžete soutěžit o úžasné ceny

Díky Toulavému baťohu teď můžete strávit příjemný víkend na farmě. A to není žert. Každý soutěžící, který nasbírá minimálně pět samolepek, se nyní může nechat zařadit do slosování o 7 hodnotných cen. A právě výherce první ceny získá víkend pro dva na farmě Wenet, druhou cenou je ubytování pro čtyřčlennou rodinu v penzionu Bor na jednu noc s ukázkou zdravé snídaně a třetí až sedmý výherce získá permanentku do sportovního areálu v Havlovicích. Slosování o tyto úžasné ceny proběhne 30. září a jejich výsledky naleznete na Facebooku Kladského pomezí nebo na webových stránkách www.toulavybatoh.cz.

Děti si opět užijí Den s Toulavým baťohem

I letos společnost Branka, o.p.s. ve spolupráci s Muzeem papírových modelů v Polici nad Metují pořádá dne 31. července 2016 Den s Toulavým baťohem. Malé účastníky opět čeká plno her, soutěží a zábavy. V případě pořádání dalších akcí a pro více informací sledujte stránky www.kladskepomezi.cz a www.toulavybatoh.cz nebo také Facebook Kladského pomezí.

Soutěžte i vy o úžasné ceny! Slosování proběhne 30. září!

1. CENA: Víkend na farmě Wenet pro dvě osoby Název položky

2. CENA: ubytování pro čtyřčlenou rodinu v penzionu Bor Název položky

3. - 7. CENA: pět pernamentek do sportovního areálu v Havlovicích Název položky