Kladské pomezí

SOUTĚŽ O REGIONÁLNÍ PRODUKTY KLADSKÉHO POMEZÍ

11. 11. 2020

 • SOUTĚŽ O REGIONÁLNÍ PRODUKTY KLADSKÉHO POMEZÍ
Znáte regionální produkty Kladského pomezí? Každé úterý a čtvrtek vám na našem Facebooku představíme jeden z nich, ale to zdaleka není vše! Vánoce se blíží, a proto bude součástí SOUTĚŽ! A o co jiného, než právě o naše regionální výrobky! Začínáme již ve čtvrtek 12. listopadu.

Nezapomeňte také, že v této nelehké době můžete podpořit regionální výrobce především koupí jejich produktů a udělat tak radost sobě či svým blízkým pěkným a originálním dárkem! Nám tím zase pomůžete dostat kus Kladského pomezí do různých koutů naší republiky. Výšivka Více informací o regionálních produktech Kladského pomezí najdete ZDE.

Pravidla soutěže: 

 1. Soutěž proběhne od 12. 11. 2020 do 22. 12. 2020.
 2. Soutěžní otázky budou zveřejňovány na facebookovém profilu Kladského pomezí každé úterý a čtvrtek.
 3. Slosování a vyhlášení výherce proběhne vždy následující den po zveřejnění soutěžního příspěvku.
 4. Do slosování budou zahrnuty pouze správné odpovědi zveřejněné v komentářích pod příspěvkem, jejichž autoři označili profil Kladské pomezí tlačítkem “To se mi líbí”.
 5. Komentáře výherců z předchozích kol soutěže nebudou zařazeny do dalšího slosování.
 6. Výherce bude vybrán náhodným losem.
 7. Výherce bude o výhře informován v komentáři pod svou odpovědí a vyzván k zaslání kontaktních údajů pro potřeby zaslání výhry. V případě, že výherce své údaje neposkytne do 7 dnů, proběhne losování nového výherce.
 8. Výhra bude zaslána na adresu výherce nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledku soutěže, v případě, že nebude domluveno předání jinou formou.
 9. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny soutěžních pravidel, především na prodloužení, zkrácení či ukončení soutěže.
 10. Pořadatelem soutěže je: Kladské pomezí, o.p.s., Němcové 2020, 547 01 Náchod, IČ: 25915096.
 11. Soutěž není pořádána ani sponzorována Facebookem. Své údaje soutěžící poskytují pouze organizátorovi soutěže.
 12. Poskytnutím osobních údajů soutěžící souhlasí s jejich zpracováním pro účely zaslání výhry (jméno, příjmení, adresa) a dále pro zasílání novinek a aktualit z Kladského pomezí (e-mail).