Kladské pomezí

Svým hlasem můžete pomoci k obnově Vile Čerych

12. 11. 2018

  • Svým hlasem můžete pomoci k obnově Vile Čerych
Stejně jako v loňském roce se Vila Čerych v České Skalici zapojila do projektu ČSOB pomáhá regionům. Ten je zaměřen na finanční pomoc pro neziskové či příspěvkové organizace. Prostřednictvím tohoto projektu se mohou organizace ucházet o podporu veřejnosti při realizaci veřejně prospěšných projektů.

Čerych 02 My jsme se do projektu pro letošek přihlásili, abychom mohli zvelebit zahradu Vily Čerych a navrátit jí její prvorepublikovou krásu. Svým hlasováním nám umožníte ucházet se o finanční podporu sloužící pro vybudování nových laviček dle dobových fotografií z první republiky, zakoupení nových rostlin růží a také na pořízení treláží na tyto rostliny.

V soutěži byly již vybrány tři projekty, které se mohou hlásit o podporu od veřejnosti. My však nyní soutěžíme o tzv. Divokou kartu, což je dodatečné zařazení čtvrtého projektu, který se bude dále ucházet o vaši pomoc.

Čerych 01 Datum spuštění hlasování je pondělí 12. listopadu a hlasovat můžete až do půlnoci z 29. na 30. listopadu na stránce www.csobpomaharegionum.cz. Budeme vděční za vaši podporu a předem děkujeme za hlasy!

Bc. Sabina Štelbaská