Kladské pomezí

To pravé letní osvěžení se sirupy Camellus

16. 06. 2023

  • To pravé letní osvěžení se sirupy Camellus
Léto konečně začalo, velké letní prázdniny se blíží a my pro vás máme skvělé nápady na to, jak si toto krásné období zpříjemnit a užít na maximum.

V každé láhvi sirupů Camellus se skrývá příležitost vytvořit si osvěžující letní limonádu nebo lahodný drink. A jejich příprava se může stát velkou zábavou i zážitkem pro celou rodinu. Že nevíte jak na to? Nebojte se, není to nic složitého. Vlastně záleží zejména na vaší kreativitě a chuti. Vyberte si z naší nabídky sirupů, kterou najdete na www.camellus.cz, tu pravou příchuť. Připravte si trochu ovoce, třeba toho, které vám zrovna zraje na zahrádce, led a vodu. Pak už stačí jen míchat, zdobit a ochutnávat. camellus Inspiraci můžete načerpat i mezi našimi recepty na www.camellus.cz/cs/recepty-na-pripravu-napoju. Za nás přidávám jednu osvědčenou stálici – zázvorovou limonádu s citronem. Budete potřebovat:

  • sirup zázvorový
  • nakrájený citron
  • nahrubo nastrouhaný zázvor
  • led
  • perlivá voda

Do vyšší sklenice dejte nastrouhaný zázvor a nakrájený citron, přidejte 0,02 l sirupu a zasypte kostkami ledu. Přelijte 150 ml perlivé vody, a nakonec doplňte brčkem, plátkem citronu nebo třeba snítkou meduňky.

Pokud zrovna nemáte čas nebo náladu míchat si svůj drink sami, máme pro vás další tip. V naší nabídce najdete i řadu několika bylinných limonád – levandulovou, lipovou, meduňkovou a bezovou. Ty můžete mít přichystané pěkně po ruce v lednici a jejich dokonalou chuť si bez příprav hned vychutnat. Tak přejeme pěkné léto plné osvěžujících zážitků!