Kladské pomezí

Ubytování obklopené nedotčenou přírodou

07. 06. 2021

  • Ubytování obklopené nedotčenou přírodou

I my tvoříme příběh Kladského pomezí...

Rozlehlý rekreační Green Valley park na okraji Stárkova je ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro milovníky přírody, klidu a relaxace. Nabízí pohodlné ubytovaní ve 22 plně vybavených rekreačních domcích, které jsou rozesety po krásném zeleném údolí. Pro návštěvníky je připraveno například sportovní vyžití, oplocené hřiště s prolézačkami a pískovištěm, projížďky na koních a samozřejmě restaurace.

Green Valley Kdy Green Valley park Stárkov vlastně vznikl?
Investor z Nizozemí začal náš prázdninový park budovat v roce 1996. V prvních letech se v něm ubytovávali převážně hosté právě z Holandska a také z Německa. Green Valley Kdy se to změnilo a zamířili k vám i Češi?
Zhruba v roce 2007. Park totiž změnil majitele a začal se víc otevírat i tuzemským klientům, a to i pro kratší než týdenní pobyty v hlavní prázdninové sezoně. Velmi oblíbenými se staly například víkendové pobyty v jarních a podzimních měsících, kdy bukové lesy nad naším parkem nabízejí překrásné výhledy a vybízejí k toulkám po okolí. Postupem času objevila park také polská a slovenská klientela a v současné době je místem s celoroční možností ubytování pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. A je naprosto ideálním výchozím bodem pro výlety do překrásného okolí. Green Valley Daří se vám park ještě nějak zatraktivnit?
V minulém roce se nám podařilo rozšířit nabídku občerstvení na terase o minutková jídla, takže jsme schopni ubytovat i větší skupiny s nabídkou polopenze. Zároveň se u nás mohou samozřejmě zastavit i hladoví pocestní, kteří u nás ubytovaní nejsou. Nabízíme také prostory pro školicí firemní akce spojené s výlety do okolí a následným grilováním a posezením na terase nebo u ohně. Green Valley Co je podle vás na Green Valley Parku to pověstné NEJ?

Náš park je opravdu idylické místo s rozhledem do překrásné okolní zeleně, nabízí klidné posezení na terasách jednotlivých domků a úžasnou možnost relaxace. Velkou výhodou je jeho rozlehlost, díky které si klienti mohou vychutnat jak soukromí jednotlivých domků, tak možnost sdílet několik domků v těsné blízkosti a užít si společnost přátel. Dětské hřiště s bazénem, hřiště na volejbal a fotbal, minigolf, rybník, vnitřní herna s kulečníkem a ping pongem a dětské tvořivé dílničky poskytují vyžití pro všechny věkové skupiny hostů. A nesmíme zapomenout na naše zvířecí kamarády jako jsou koně, poník, ovečky, kozy a ostatní drobotinu, kteří dotváří tu správnou atmosféru. Green Valley Park nám představila jeho provozní Bohuslava Winterová.

I my tvoříme příběh Kladského pomezí

Další příběhy