Kladské pomezí

Už zítra končí sběr samolepek cestovatelské hry Toulavého baťohu

25. 09. 2017

  • Už zítra končí sběr samolepek cestovatelské hry Toulavého baťohu
Ještě dnes a zítra máte poslední šanci zapojit se do letošního slosování o hodnotné ceny cestovatelské hry Toulavý baťoh. Tak na to nezapomeňte a vyhrajte jednu z deseti cen. Slosování následně proběhne už 2. října.                 
K tomu abyste byli zařazení do slosování, se stačí na výdejním místě, jejichž seznam najdete na zadní straně mapy nebo na webu www.toulavybatoh.cz, prokázat mapou s pěti nasbíranými samolepkami a poskytnou svůj kontakt (e-mail). V tuto chvíli i jako malý dárek obdržíte žluté létající frisbee nebo bloček s Toulavým baťohem.

Hlavní cenou je víkend na broumovské farmě Wenet pro dvě osoby, druhá a třetí cena zahrnuje víkendový pobyt ve všesportovním areálu v Havlovicích pro celou rodinu včetně permanentky, čtvrtá cena nabízí pobyt pro celou rodinu a zdravou snídani z lokálních surovin v penzionu Bor, díky páté ceně se svezete na koních v areálu Green Walley Stárkov a zbylých pět cen zahrnují permanentky do již zmíněného všesportovního areálu v Havlovicích.

Tak nezapomeňte, sběr samolepek potrvá ještě dnes a zítra a slosování o tyto skvělé ceny proběhne už 2. října! Výsledky najdete na www.kladskepomezi.cz, www.toulavybatoh.cz a Facebooku Kladského pomezí.