Kladské pomezí

UŽIJTE SI NAROZENINOVOU SOUTĚŽ S KLADSKÝM POMEZÍM!

24. 10. 2022

 • UŽIJTE SI NAROZENINOVOU SOUTĚŽ S KLADSKÝM POMEZÍM!
Kladské pomezí letos slaví výročí 25 let své existence, a protože chceme, abyste si toto jubileum užili společně s námi, připravujeme pro vás narozeninovou SOUTĚŽ o originální ceny!

V průběhu 5 týdnů se vás budeme ptát na 5 různých otázek, které se týkají našich významných aktivit, a po každém týdnu vylosujeme jednoho výherce. První otázku zveřejníme v pondělí 7. listopadu 2022.

Pravidla soutěže:

 1. Soutěž proběhne od 7. listopadu do 12. prosince 2022 v pěti týdenních intervalech, tzn. bude zveřejněno 5 otázek a postupně vylosováno 5 výherců (1 otázka - 1 výherce).
 2. Otázky budou zveřejňovány každé pondělí na webu Kladského pomezí.
 3. Slosování a vyhlášení výherce proběhne vždy následující pondělí.
 4. Do slosování budou zahrnuty pouze správné odpovědi.
 5. Výherci budou vybráni náhodným losem.
 6. Výherci budou o své výhře informováni prostřednictvím kontaktu, který uvedou v soutěžním formuláři. Dále budou vyzváni k poskytnutí kontaktních údajů pro potřeby zaslání výhry. V případě, že výherce své údaje neposkytne do 7 dnů, bude kontaktován náhradní výherce, který byl také řádně vylosován.
 7. Výhra bude zaslána na adresu výherce nejpozději do 14 dnů od vyhlášení výsledku soutěže, v případě, že nebude domluveno předání jinou formou.
 8. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny soutěžních pravidel, především na prodloužení, zkrácení či ukončení soutěže.
 9. Pořadatelem soutěže je: Kladské pomezí, o.p.s., Karlovo náměstí 179, 547 01 Náchod, IČ: 25915096.
 10. Své údaje soutěžící poskytují pouze organizátorovi soutěže.
 11. Poskytnutím osobních údajů soutěžící souhlasí s jejich zpracováním pro účely zaslání výhry (jméno, příjmení, adresa) a dále pro zasílání novinek a aktualit z Kladského pomezí (e-mail).