Kladské pomezí

Velikonoce v Beránku

12. 03. 2023

  • Velikonoce v Beránku

Vážení hosté a příznivci Hotelu U Beránka.

Dovolte nám, abychom Vás pozvali k nám na oslavu největšího svátku křesťanů, kterým Velikonoce nepochybně jsou.

Jaro klepe na dveře a my, kromě tradiční slavnostní výzdoby, máme pro vás připraveno i slavnostní menu. beránek Telecí líčka, omáčka z červeného vína a kořenové zeleniny, bramborová kaše V moderní gastronomické úpravě bude pro vás připravený brasírovaný králičí hřbet na čočkovém salátě s karotkou a špenátem, telecí líčka na červeném víně, či potoční pstruh pečený na čerstvých jarních bylinkách a přepuštěném másle.

Nesmí samozřejmě chybět jehněčí kýta s medvědím česnekem a krémová hrášková polévka s mrkvovou slámou.  beránek Jehněčí kýta, hříbky, medvědí česnek, papardelle, rukola Z naší hotelové cukrárny od mistra svého řemesla k vám dorazí, kromě koláčů i trendové poctivé dezerty, ale i domácí beránek. Jak jinak, když se nacházíme v Hotelu U Beránka. Je samozřejmostí, že zde objevíte i bezlepkové, bez laktózové i výrobky pro vegany.

Naplánujte si klidné svátky přímo u nás. Máme pro vás připraveny pobytové balíčky, ušité přímo na míru. Náš hotel bude pro vás připraven a splní vám jakákoliv přání.

Přijeďte s rodinou, či přáteli a vychutnejte si skvělé jídlo, řízné jarní zelené pivo z místního pivovaru Primátor, skvělé domácí limonády, či voňavou kávu Julius Meinl ve vídeňském secesním stylu, kterým hotel, restaurace, či Dannyho kavárna U Beránka vyniká.

Přijeďte do Náchoda na chvíli spočinout.

Poctivé řemeslo od poctivých řemeslníků.

Těšíme se na Vás, přátelé.

Hotel U Beránka v Náchodě