Kladské pomezí

Velká cena cestovního ruchu pro Kladské pomezí na veletrhu REGIONTOUR Brno

11. 01. 2016

  • Velká cena cestovního ruchu pro Kladské pomezí na veletrhu REGIONTOUR Brno

Přípravy na jedno z největších setkání odborníků cestovního ruchu v České republice, které propukne za několik dní,  jsou již v plném proudu. Jedná se o veletrh REGIONTOUR v brně, kde bude Branka,o.p.s. ve dnech 14. 1. – 17. 1. 2016 prezentovat region Kladské pomezí ve společné expozici.

Do příprav v podobě účasti a poskytnutí cen do kvízu se zapojilo také město  Nové Město nad Metují, Jaroměř – Pevnost Josefov a další, která nám přivezla své propagační materiály. Tentokrát bude prezentace společná pro Královéhradecký a Pardubický kraj nesoucí společný název Východní Čechy. Tématem je 150. výročí bitvy rakousko-pruské války.

Účast na veletrhu bude v letošním roce pro naši organizaci vyjimečná. S velkou radostí bych Vám chtěla oznámit, že webové stánky www.kladskepomezi.cz byly na základě hodnocení poroty zařazeny mezi projekty, které získají ocenění v kategorii Nejlepší elektronická komunikace v soutěži Velká cena cestovního ruchu. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne ve čtvrtek 14. 1. 2016 přímo v areálu výstaviště Veletrhu Brno.

Markéta Venclová
ředitelka Branky, o.p.s.