Kladské pomezí

Vycházejí letní noviny Kladského pomezí

09. 06. 2021

  • Vycházejí letní noviny Kladského pomezí
Noviny čtenářům z řad turistů a návštěvníků našeho regionu nabídnou inspiraci, kam se vydat za zážitky, poznáním či za kulturou. Nechybí ani tipy na aktivní dovolenou, mnoho zajímavostí a novinek.

Hlavním tématem novin jsou zážitky a tradice, protože celé léto se v Kladském pomezí ponese v duchu Festivalu zážitků. Na devíti místech české i polské strany budou představena zaniklá i stále živá řemesla, tradice i místní pokrmy a jejich výroba. Zážitkové aktivity se budou konat každý prázdninový den, a to zcela zdarma. 

Čtenáři se dozvědí i mnoho zajímavostí a novinek, na které se v letošní sezóně mohou těšit. Nechybí ani tradiční rubrika s tipy na místa, která mají otevřeno i v pondělí, a také rozhovor se zajímavou osobností. Tentokrát nám jej poskytla paní Nora Dolanská, zkušená manažerka v oblasti cestovního ruchu, která pro Kladské pomezí zpracovala novou marketingovou strategii na období 2021-2025.

Noviny si již nyní můžete vyzvednout na pultech informačních center Kladského pomezí, elektronickou verzi si můžete přečíst na našich webových stránkách.

PŘEČÍST ONLINE