Kladské pomezí

Vydejte se na běžky se skibusem Kladského pomezí

06. 01. 2017

  • Vydejte se na běžky se skibusem Kladského pomezí

Skibus vás zaveze do nejrůznějších turistických míst

Nechte se dovézt do turisticky zajímavých míst Kladského pomezí a polských Stolových hor, kde je pro Vás udržováno více než 300 km běžeckých stop.

Skibusy budou jezdit každou sobotu až do konce února

Už tento víkend poprvé vyjedou skibusy Kladského pomezí! První skibus vyjede v sobotu 7. ledna v 9.00 z Náchoda a bude jezdit přes Červený Kostelec a Úpici do Jestřebích hor, které jsou jedny z nejvíce oblíbených míst pro běžecké lyžování v Kladském pomezí. Druhá linka vyráží z Náchoda ve 12.15 a sveze vás až za hranice s Polskem přes Kudowu Zdrój do Karłówa. Oba skibusy budou jezdit KAŽDOU SOBOTU pouze do konce února, proto neváhejte a vydejte se na lyže a za dalšími zimními dobrodružstvími bez auta.

Jízdní řády najdete ZDE!

Před víkendem bylo upraveno několik kilometrů lyžařských tratí na nejrůznějších místech Kladského pomezí. O všech aktuálně upravených běžeckých stopách se dozvíte na http://ski.kladskepomezi.cz/aktuality/.

Všechny upravované tratě, podrobné jízdní řády skibusů, sněhové zpravodajství a tipy na lyžařské výlety naleznete na http://ski.kladskepomezi.cz/.

skibusy_A4-kaldskepomezi op