Kladské pomezí

Výherci cestovatelské hry Toulavý baťoh se těší ze svých cen

09. 12. 2016

  • Výherci cestovatelské hry Toulavý baťoh se těší ze svých cen

Cestovatelská hra Toulavý baťoh probíhala celý rok

Na konci září proběhlo závěrečné slosování cestovatelské hry Toulavý baťoh, která celé léto probíhala v našem regionu Kladské pomezí. Celkem bylo vylosováno sedm výherců. Ne všichni výherci si své ceny vyzvedli, a proto byli vylosováni náhradníci, kteří se postupně o své ceny přihlásili. Nyní už známe všechna jména našich výherců a někteří z nich se s námi podělili i o své zážitky.

Známe všechna jména výherců cestovatelské hry Toulavý baťoh

První cenu v podobě víkendu pro dva na Farmě Wenet plné hospodářských a exotických zvířat nakonec získal pan Zdeněk Sháněl. Noc v Penzionu Bor u Náchoda s ukázkou zdravé snídaně pro celou rodinu obdržel také náhradník pan Miroslav Tětek a pět permanentek do zážitkového Sportovního areálu v Havlovicích si odnesly paní Boleslavová, Hana Kittelbergerová, Jana Eliášová, Iva Vavřinová a Amálka Bláhová.

Výherci cestovatelské hry se podělili o své zážitky

„Se službami a zázemím v Kladském pomezí jsme byli velmi spokojeni a rozhodně máme v plánu se sem vrátit“, svěřila se nám paní Vavřinová, která si odnesla vyhrála jednu z pěti permanentek do všesportovního areálu v Havlovicích. Další permanentka mířila do rukou paní Boleslavové, která měla z výhry rovněž velkou radost. „Dovolená v létě se vydařila, přálo nám počasí, byly jsme se vším spokojené. Ubytované jsme byly v Broumově, navštívily jsme Adršpach, Teplické skalní město, Broumovské skály, Ostaš, Bischofstein, zámek v Náchodě“, zhodnotila svůj pobyt v našem regionu paní Boleslavová a dodala: „Určitě tento kraj v budoucnu znovu navštívíme.“

Návštěvníci se mohou těšit na pokračování hry

Jsme velice rádi, že se našim výhercům u nás v regionu líbilo a doufáme, že se alespoň někteří z nich zúčastní cestovatelské soutěže i příští rok,“ dodává spokojeně Lenka Lembejová. V příštím roce se návštěvníci mohou těšit na již čtvrtý ročník cestovatelské hry. Sledujte naše webové stránky www.toulavybatoh.cz a www.kladskepomezi.cz.

Název položky

Foto: Výherce 1. ceny - Zdeněk Sháněl

Název položky

Foto: Výherce 1. ceny - Zdeněk Sháněl

Název položky

Foto: Výherce 2. ceny - Miroslav Tětek

Název položky

Foto: Výherce 2. ceny - Miroslav Tětek

Název položky

Foto Výherce 3. ceny - Hana Boleslavová

Název položky

Foto Výherce 3. ceny - Hana Boleslavová