Kladské pomezí

Vyšel nový turistický časopis „Léto v Kladském pomezí“

28. 05. 2022

  • Vyšel nový turistický časopis „Léto v Kladském pomezí“

V letošním jubilejním roce, kdy naše organizace slaví již 25 let své existence, došlo k zásadní změně! Po 13 letech se noviny proměnily v turistický časopis. Na jaké novinky se můžete těšit a co zajímavého se v něm dočtete?

Kompaktní formát A4, tisk na křídovém papíře, jiný vizuál a zcela nové logo Kladského pomezí - to vše vás upoutá hned při prvním pohledu na časopis. Jeho obsah je nabitý turistickými novinkami a tipy na výlety po našem regionu, stejně jako tomu bylo v předchozích letech. Rozdílem je atraktivnější vzhled – kratší články jsou doplněny většími fotkami a kontaktními údaji. Dočtete se například o znovuotevření pevnosti Dobrošov po rozsáhlé rekonstrukci, o 160. výročí od úmrtí spisovatelky Boženy Němcové, o zpřístupnění a oživení „Čapkova mlýna“ v Hronově, o největším krajinném prvku našeho regionu, kterým je vodní nádrž Rozkoš, a o mnohém dalším. časopis náhled Nově jsme se zeptali několika fotografů a influencerů, jaká místa Kladského pomezí doporučují navštívit. Těšit se můžete také na dva zajímavé rozhovory s inspirativními osobnostmi Kladského pomezí. Naprostou novinkou je rubrika „Festival zážitků“ s tipy na letní zážitkové aktivity v Kladském pomezí. Nechybí tradiční přehled kulturních akcí, letních kin či praktická dvoustránková cyklomapa regionu.

Časopis je již nyní zdarma k dostání na pultech informačních center našeho regionu, ale také v online podobě na našem webu.

PROLISTOVAT ONLINE