Kladské pomezí

Tata Bojs

28. 08. 2020 - 28. 08. 2020

  • Tata Bojs

Prodejní zahrada TREES Červený Kostelec

28. SRPNA 2020 KONCERT TATA BOJS

TATA BOJS držitelé řady prestižních ocenění a dlouhodobě jedna z nejpopulárnějších současných českých hudebních skupin u nás. Další hudební lahůdka pod stromy.

Tata Bojs 

Devět řadových alb, tři živáky z toho dva i na DVD, jedno remixové album, unikátní společný projekt smetana s korejským Ahn Trio, jedno best of, devět cen Anděl i jiných hudebních ocenění včetně alba desetiletí (Futuretro /2000/), řada klipů a nespočet nejen klubových, ale také výpravných halových a venkovních koncertů – nějak takhle by se ve stručnosti dala shrnout dosavadní historie Tata Bojs.

 Jak to bylo?

Historie, jejíž první kapitoly se začaly psát už před třiceti lety ve školních lavicích ZŠ Sušická. Ta ostatně hostila i vůbec první koncert Tata Bojs, který proběhl den před předáním vysvědčení v závěrečné osmé třídě 29. června 1988 v tělocvičně školy v sestavě Milan Cais, Mardoša a Marek Padevět. Z koncertu na závěr školního roku se stala tradice, která už tenkrát získala označení Hanspaulský festival a od obnovení v roce 2000 přetrvává dodnes.

Koncertem Tata Bojs zakončíme prázdniny a protože se jedná o koncert v pravdě živý, bude opět "na stojáka" - začínáme v 19.00 hodin - netradičně se jedná o pátek.

Vstupenky v předprodeji na www.kupvstupenku.cz nebo u nás v kavárně.

Předprodej vstupenek také na www.123vstupenky.cz. Předprodej probíhá také v IC v regionu a v IC Červený Kostelec (www.cervenokostelecko.cz