Kladské pomezí

United Flavour

24. 04. 2021 - 24. 04. 2021

  • United Flavour

Prodejní zahrada TREES Červený Kostelec

24. DUBNA 2021 

KONCERT United Flavour 

25. dubna 2020 se koncert neuskuteční!! První letošní koncert pod otevřeným nebem v naší zahradě v dubnu NEBUDE!

 

United Flavour - KONCERT ODLOŽEN

NOVÝ TERMÍN 24.4. 2021 -Vstupenky zůstavají v platnosti.

Podrobnosti: Včera (pátek 3.4.) jsme se s manažerem skupiny domluvili na nuceném přesunu koncertu na náhradní termín. Tím se stává sobota 24. dubna 2021. Odkládáme tedy o rok. Krok je to logický, neboť v plánu dalších měsíců roku 2020, jsou již u nás dohodnutá vystoupení jiných skupin. Moc děkujeme všem za pochopení. Co se týká zakoupených vstupenek, mají příznivci UF dvě možnosti. První z nich je, že si vstupenky ponechají a za rok je vezmou s sebu k nám na koncert. Zůstávají tedy v platnosti. V případě, že vstupenky budou chtít vrátit, je třeba se obrátit na místo, kde je zakoupili resp. vyzvedli. S provozovatelem předprodejního portálu jsme na tomto modelu domluveni. Je nám moc, moc, moc líto. Těšili jsme se stejně jako vy.

Mezinárodní skupina United Flavour

přichystala velký comeback! Už na začátku minulého roku se vrátila na hudební scénu party singlem Candela, v létě vystoupila na desítce vybraných festivalů a v únoru vyrazila na turné k novému albu Here To Stay, které vyšlo 3. února. První singl Candela, na kterém hostují slovenští Medial Banana, má na kontě už více jak 700.000 zhlédnutí. Na podzim United Flavour vypustili další ochutnávku z připravovaného alba Here To Stay – klip k singlu No Voy A Cambiar, na němž spolupracovali s předním španělským zpěvákem Morodem, který kombinuje vlivy jamajské hudby a hiphopu.

United Flavour jsou energií nabitá kapela

 Servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show. Za tvorbou United Flavour stojí charismatická španělská frontmanka Sista Carmen a producent a baskytarista Djei Gogo, původem z Pobřeží Slonoviny. Na svém kontě mají 2 studiová alba, více než 15 let existence, odehráli stovky klubových i festivalových koncertů v Čechách a zahraničí. Skupina hrála po boku světových hvězd jako Manu Chao, Shaggy, Max Romeo, Buju Banton, Israel Vibration, Gentleman a další. United Flavour jsou známí také tím, že často navazují spolupráci s vyhledávanými zahraničními umělci.

Celou "tůru" Here To Stay zakončí koncertem v našem areálu.

Předprodej na www.kupvstupenku.cz nebo u nás v kavárně.

Začátek koncertu v 19.00, jedná se o koncerte "na stojáka"!

Předprodej vstupenek také na www.123vstupenky.cz. Předprodej probíhá také v IC v regionu a v IC Červený Kostelec (www.cervenokostelecko.cz