Kladské pomezí logo Kladské pomezí turistická oblast

PANTA RHEI ~ Když Klučanka přihlíží…

31. 08. 2018 - 31. 08. 2018

  • PANTA RHEI ~ Když Klučanka přihlíží…

Když se v PSO rodí myšlenka ...

… tak zároveň vzrůstá nervozita, zda se nám to všechno podaří uskutečnit a jestli vy se na to přijdete zase podívat. A že to snad bude krásný a že zas po roce společně pomůžeme dobré věci – Nadačnímu fondu Hospital Broumov. Chtěli bychom vybavit jedno celé oddělení několika přístroji, které momentálně podstupují zkušební provoz. Tak tomu držme palce!

Jak čas plyne, tak věříme, že nám hvězdy budou přát a 31. srpna ve 20:00 společně zažijeme ten nejvýpravnější večer ze všech dosavadních benefičních večerů! PANTA RHEI ~ Když Klučanka přihlíží… krásný svah, louka za Policí nad Metují, která bude ten večer naslouchat příběhům všedních dnů i historických událostí, které v nás všech po generace žijí. Budou to příběhy všech účinkujících i vás diváků. Příběhy nás všech, které jsou v různých okamžicích našich životů zcela identické, ale díky plynoucímu času zároveň naprosto rozdílné. Hudba PSO doprovodí zpěv nejen Jana Sklenáře, ale podpoří i fascinující taneční umění členů baletu Národního divadla a Cyr Whell akrobatů.

 

Máte-li poslední srpnový víkend čas a chuť pomoci pětašedesáti muzikantům při přípravách celého benefičního večera, pojďte si s námi zadobrovolničit! Napište nám na dobrovolniciPSO@gmail.comPotřebujeme dobrých 100 párů rukou i nohou starších 15 let, které nám na místě pomohou s logistikou, technikou a organizací jako takovou. Sledujte také bedlivě letní výlepové plochy, noviny, weby a infocentra, kde vyvěsíme mapy s návodem kudy kam - k louce u Klučanky vás 31. srpna dopraví jedině kyvadlová autobusová doprava. Včas vám řekneme, kde parkovat, tak přijeďte včas, přijďte pěšky anebo šlápněte do pedálů svých kol!

za PSO

Petra Šotolová