Kladské pomezí

Cestománie

07. 04. 2018 - 07. 04. 2018

  • Cestománie
7. dubna 2018 od 16:00

Cestománie

17. ročník. Cestománie se koná druhou dubnovou sobotu - 7. dubna od 16 hodin na již tradičním místě, v budově Obecního úřadu v Horních Rybníkách.

Opět jsme připravili 3 bloky cestopisných přednášek a filmů. Poprvé s Cestománií zavítáme do Vietnamu a do divoké Albánie. V rámci dalšího dílu rodinné roadshow zavítáme i s dětmi na Srí Lanku. S novou tváří v řadách přednášejících, Romanem Kuzníkem, podnikneme výpravy za historií na neznámá místa v Evropě. S Petrem Šupichem budeme putovat Pákistánem až pod K2 a čeká nás film z himálajského Kanchenjuga treku.

Po celou dobu bude připraveno občerstvení a kromě už tradičních českých pochoutek opět počítejte i s nějakou exotickou dobrotou, možná i z vietnamské kuchyně. Samozřejmě i letos se můžete aktivně zúčastnit divácké soutěže s losováním o atraktivní ceny od našich sponzorů.

Celá zábava má i letos charitativní cíl, celý výtěžek chceme věnovat na námi podporovanou terénní činnost Rané péče pro rodiny s dětmi se závažným postižením sluchu. Vloni jsme i díky vám poprvé těsně překonali hranici 20.000,- Kč a doufám, že i letos ji společně pokoříme!

Spolek pro sport a cestování SPACE