Kladské pomezí

Den otevřených dveří v červenokosteleckém Saargummi

15. 09. 2018 - 15. 09. 2018

  • Den otevřených dveří v červenokosteleckém Saargummi

15. září 2018 od 09:00

Den otevřených dveří v červenokosteleckém Saargummi

Místo konání: Červený Kostelec
Den otevřených dveří s ukázkou výroby proběhne ve výrobním závodě Saargummi v Červeném Kostelci. Návštěvníci budou moci zhlédnout nový provoz automatizace v nově vybudované hale.

Saargummi v Červeném Kostelci pořádá Den otevřených dveří pro širokou veřejnost a své zaměstnance. Prostory firmy včetně nově postavené haly bude možné zhlédnout 15. 9. 2018 od 9 do 17 hodin. Návštěvníci uvidí výrobu profilů, moderní dvoukomponentní lisy, mísírnu gumárenských směsí a automatizovanou výrobu spojování.
Po prohlídce firmy se návštěvníci přesunou k prostorám nově vybudované haly, kde na ně bude čekat doprovodný program. Celým dnem bude provázet moderátor a zpěvák Roman Vojtek. Návštěvníci se mohou těšit na kapelu Rolling Stones - revival , workoutové vystoupení a kouzelníka pro děti i dospělé.
Pro malé návštěvníky bude připraven kolotoč, skákací hrad, tvořivé dílny a spousty soutěží, za které je čekají odměny. Během celého dne si děti budou moci udělat fotku s maskoty nebo si odnést namalovaný obrázek přímo na obličeji. Pro dospělé jsou připraveny zahradní šachy, fotbal pool, kuželky a mnoho dalšího. Kdo si bude chtít prohlédnout firmu a okolí z ptačí perspektivy, může využít vyhlídkový vrtulník, který bude celý den létat nad firmou.
Akce se uskuteční za každého počasí a všichni návštěvníci budou moci využít bohaté nabídky stánků s občerstvením.