Kladské pomezí

Detektor lži - divadelní představení

10. 02. 2018 - 10. 02. 2018

  • Detektor lži - divadelní představení

Aby se Naděžda Petrovna dozvěděla, kde její manžel schoval peníze, pozve domů hypnotizéra. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství a začnou se dít věci…Hraje spolek Kašpar Divadlo v Celetné.

1. HRA V PŘEDPLATNÉM

HRAJE: SPOLEK KAŠPAR, KAŠPAR DIVADLO V CELETNÉ

Kde: Jiráskovo divadlo v Hronově v 19.00 hodin

Kdesi na ruském panelovém sídlišti žije manželský pár. Jeho nejlepší léta lásky již pominula a nyní zůstává pouze trpké torzo jejich vztahu.

Stalo se, že Boris schoval v alkoholovém opojení jejich našetřené peníze někam v bytě a následně zapomněl, kde jsou. Aby se jeho žena Naděžda Petrová dozvěděla, kde její manžel peníze schoval, pozve domů hypnotizéra, který má od Borise v hypnóze všechno zjistit. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství, která před svojí ženou do té doby skrýval. Nečekané zjištění ovšem spustí řadu dalších událostí a na scéně se začnou dít věci...

Eva Elsnerová se do role prostořeké a temperamentní Naděždy, jejíž pusa se ani na chvíli nezastaví, vložila s velkou energií. Adrian Jastraban, kterého můžete znát z jeho televizních a filmových rolí, představení koření svým nezaměnitelným charismatem a Matouš Ruml využívá jako seriózní student a vědec hypnotizér v jedné osobě naplno všechny komické příležitosti, aby diváka od srdce rozesmál.

Pokud jde o hru samotnou, je již od prvních okamžiků zřejmé, jak velké a pravdivé zrcadlo nastaví dnešním vztahům ve společnosti a jak bude pomalu a humorně odhalovat neduhy manželského soužití.

Více informací na: www.kulturahronov.cz

Vstupenky k zakoupení v Informačním centru Hronov nebo na místě před akcí. Rezervace na tel. čísle: 491 483 646 nebo na emailu: info@kulturahronov.cz.

Vstupenky lze zakoupit i online přes webové stránky: www.kulturahronov.cz.

Nově zakoupíte vstupenky do Hronově i v IC Červený Kostelec a v IC Česká Skalice.