Kladské pomezí

Eva tropí hlouposti

20. 03. 2023 - 20. 03. 2023

  • Eva tropí hlouposti

6. představení v rámci „MODRÉHO" abonmá 2022/2023 se uskuteční v pondělí 20. března 2023 od 19 hodin v Městském divadle Dr. J. Čížka.

Komedii podle románu Fan Vavřincové napsali Pavel Šimák a Petr Vydra.

Divadlo Na Fidlovačce Praha
Autoři: Pavel Šimák a Petr Vydra
Režie: Pavel Šimák
Hrají: Tereza Martinková, Denny Ratajský, Ludmila Molínová, Aneta Krejčíková/Barbora Mošnová, Ctirad Götz, Sandra Pogodová, Zdeněk Maryška, Daniel Rous, Lukáš Rous, Lukáš Adam/Petr Kolman

Divadlo Na Fidlovačce chce inscenací Eva tropí hlouposti připomenout skvělou českou autorku Fan Vavřincovou, zakladatelku žánru crazy komedie, jejím stěžejním dílem. Příběh o rozjívené dívce, která se k překvapení všech zamiluje, slavil úspěch už v časopisecké podobě, také jako nezapomenutelný film Martina Friče s Oldřichem Novým, Natašou Gollovou a Zdeňkou Baldovou v hlavních rolích a rovněž v knižním vydání. Věříme, že inscenace na úspěch předchozích podob Evina příběhu naváže. Inscenace Eva tropí hlouposti na jeviště Fidlovačky rozhodně patří. Tak jako na ně kdysi patřil i představitel jedné z hlavních rolí ve stejnojmenném filmu - Oldřich Nový. Ten našemu divadlu kraloval nejen na jevišti, ale i jako jeho ředitel.

Délka představení: 135 minut
Vstupné: 520 Kč, 500 Kč, 480 Kč
Předprodej od 1. února 2023.


Eva tropí hlouposti