Kladské pomezí

KDO JE TADY ŘEDITEL?

28. 03. 2019 - 28. 03. 2019

  • KDO JE TADY ŘEDITEL?

Švandovo divadelo na Smíchově uvádí divadelní hru "Kdo je tady ředitel?"

Autor: Lars von Trier

Režie: Daniel Hrbek

Komedie o řediteli, kterého nikdy nikdo neviděl.

Hrají: Michal Dlouhý, Kamil Halbich, Robert Jašków, Alexej Pyško nebo Dušan Sitek, Klára Cibulková nebo Petra Jungmanová aj.

Ravn je ředitelem a zároveň majitelem firmy, to ovšem před svými kolegy úspěšně skrývá a vydává se již deset let za pouhého řadového zaměstnance... Všechna nepopulární rozhodnutí tak může svést na vymyšleného ředitele, kterého nikdo nikdy neviděl. Až nyní, když chce firmu prodat, je nutné najít někoho, kdo ředitele sehraje. A kdo je pro takovou roli lepší než neznámý a všemi podceňovaný herec!
Kristoffer se role rád ujme a jeho nadšení roste s přibývajícími úkoly... Ovšem nic není tak jednoduché, jak se na počátku zdálo. Jednak se ukáže, že Ravn namluvil každému ze zaměstnanců o řediteli něco jiného, a navíc se na scéně objeví bývalá Kristofferova manželka. Především se ale Kristoffer rozhodne tvořit v duchu svého nejoblíbenějšího dramatika Gambiniho!
Svérázná komedie „Kdo je tady ředitel?" vás rozhodně nebude nudit, ať už jste příznivci IT či monologu Kominíka z Města bez komínů!
Premiéra: 25. 4. 2009
Délka: 165 minut s přestávkou

Vstupné: 340 Kč, 320 Kč, 300 Kč

Akce se koná od 19 hodin v Městském divadle Dr. J. Čížka.