Kladské pomezí

Michalovi mazlíčci

23. 03. 2019 - 23. 03. 2019

  • Michalovi mazlíčci
Kde: Jiráskovo divadlo, vstupné Kč: 195,- 185,- 175,-

Kdy: sobota 23. března 2019, začátek: 15.30 hodin

Michalovi mazlíčci

"Michale, když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že jsi už dospělý!"

Michal si myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho "plyšáci", největší mazlíčci, ho ale v představení přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál.

...Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase, během představení se s Michalem přenesou na klidné a prosluněné místo v pralese v Africe, kde potkají představitele těch nejvyšších, nejodvážnějších i nejroztomilejších exotických zvířecích přátel, ale pak už rychle zase zpátky v čase do Michalova dětství a jeho dětského pokojíčku, kde na něj čekají další jeho oblíbení plyšáci ... a spousta vzpomínek do kterých se vrátí spolu s dětmi v sále... Nemůže chybět zábava, soutěže ale ani překvapení ...? Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte, napovíme Vám, že má žlutou barvu, těšíte se...?

V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

Předprodej vstupenek od 15.11. 2018 v Informačním centru Hronov, nám. Čs. armády 500, Hronov,
 tel. 491 483 646 nebo online na www.kulturahronov.cz, dále v IC Červený Kostelec, IC Česká Skalice,
v MIC Náchod a MIC Nové Město nad Metují.
Podkladna a divadelní bar je otevřen hodinu před představením.