Kladské pomezí

Ovčáček Čtveráček

07. 02. 2017 - 07. 02. 2017

  • Ovčáček Čtveráček
Přímý přenos nekorektního kabaretu Ovčáček čtveráček, který proběhne 7. února od 17:15 v kině Luník v Červeném Kostelci

Přímý přenos z areálu bohnické léčebny v Praze (Divadlo za plotem)

Režie: Všichni a Petr Michálek  •  Zvukař: Kamil Brázdil  •  Světla: Jakub Michálek  •  Scéna:Zdeněk Nedorost  •  Kostýmy: Zdeněk Nedorost  •  Hrají: Marek Příkazký, Vojtěch Johaník, Radoslav Šopík, Pavel Vacek, Tomáš David, Marta Bačíková, Rostislav Marek, Jakub Malovaný

S velkou radostí vám nabízíme unikátní přímý přenos trháku letošní divadelní sezóny - derniéru inscenace Městského divadla Zlín. "Nekorektní kabaret" režiséra Petra Michálka katapultoval zájem diváků v celé České republice do nekonečných výšin. Zlínský soubor musel z kapacitních důvodů odmítnout hostování ve 40 českých městech. Všechna představení jsou beznadějně vyprodána. Pražská derniéra se vyprodala do posledního místa za 8 minut od otevření předprodeje. Přímý přenos bude poslední možností představení shlédnout.

Na pódiu se ve zhruba osmdesátiminutovém představení střídají postavy manželů Bradyových, dalajlámy, novináře, šéfa hradního protokolu Jindřicha Forejta, zpěváka Daniela Hůlky, politiků a hlavně mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka. Herci s nadhledem a humorem připomínají celou anabázi spojenou s neudělením státního vyznamenání Jiřímu Bradymu, reakci šéfa hradního protokolu, debatu s ministrem Danielem Hermanem, jeho setkání s tibetským duchovním i pozdější prohlášení předsedy vlády Bohuslava Sobotky a dalších politiků. Nechybí ani reakce z Číny nebo „hlas lidu“.

Rok výroby: 2017
Datum lokální premiéry: 7. leden 2017