Kladské pomezí

Pro tebe cokoliv (Divadlo Kalich Praha)

10. 02. 2017 - 10. 02. 2017

  • Pro tebe cokoliv (Divadlo Kalich Praha)

Herci Divadla Kalich Jana Paulová a Pavel Zedníček budou opět hrát v divadle v Červeném Kostelci - tentokráte v nové hře PRO TEBE COKOLIV.

Nová divadelní komedie „PRO TEBE COKOLIV“ s herci Divadla Kalich JANOU PAULOVOU, PAVLEM ZEDNÍČKEM, DAVIDEM SUCHAŘIPOU a dalšími herci se bude hrát v Divadle J.K.Tyla v Červeném Kostelci v pátek 10. února 2017 od 19:00 hodin 

Když si vaše milovaná dcera usmyslí, že se chce stát humanitární pracovnicí v Africe, co uděláte? Samozřejmě jí podpoříte, protože pro ní byste udělali cokoliv!
I kdyby to mělo znamenat, že se z kožešin převlečete do oblečení z biobavlny, sundáte paroží ze zdí a nově zařídíte celý byt, namísto steaku připravíte zeleninové hody a na výběrovou komisi zahrajete divadlo, že jste "alter-globalizační nadšenci", i když nemáte ponětí, co to je. A kdyby to bylo málo, z matky - zkorumpované právničky udělejte obhájkyni lidských a zvířecích práv, otce - operního pěvce vydávejte za sirotka a důchodce a bratra za afrického bojovníka za svobodu. Završte to adoptováním hluchého, slepého a pajdajícího králíka a to by bylo, abyste je nepřesvědčili!

Skvělá situační komedie plná zvratů s vtipnými dialogy, která odhalí, co všechno je rodina schopná udělat pro svého potomka, ať to stojí, co to stojí!

Hrají: Jana Paulová, Pavel Zedníček, David Suchařípa, Pavla Vojáčková, Ladislav Hampl, Simona Lewandowská a Kristián Kašpa., Režie: Petr Kracík. Autorem předlohy je Jean Robert-Charrier

NÁŠ TIP NA DÁREK (k Vánocům, k výročí, k narozeninám apod.) – DARUJTE VSTUPENKY

Předprodej vstupenek probíhá v Informačním centru v Červeném Kostelci a na www.123vstupenky.cz. (on-line rezervace zde)

Akci pořádá CA SUR, s.r.o. (123zajezdy.cz)

Cena vstupenek: 450, 430, 390 Kč

Soubory ke stažení