Kladské pomezí

PVZP FÉNIX CASTLE RUN - AKCE ZRUŠENA

24. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  • PVZP FÉNIX CASTLE RUN - AKCE ZRUŠENA

Pojišťovna VZP uspořádá v neděli 24. září 2023 na Masarykově náměstí a jeho okolí den plný charitativních běhů a pěších tras pro širokou veřejnost s bohatým doprovodným programem, který bude zakončen koncerty Tomáše Kluse, Jiřího Korna, Anny Julie Slováčkové a kapely Perutě. Naše město tak slavnostně uzavře již třetí sezonu těchto charitativních závodů. Akce se koná pod záštitou Jana Birke, starosty města.

Po celý den bude na místě pro všechny návštěvníky připraven bohatý doprovodný program. Pro nadšence zdravého pohybu a především běhu budou připraveny závody na delší tratě (4 km a 8 km), závody pro děti - Fénixáček, rodinný běh starosty města Náchoda a trasa pro chůzi. Všechny účastníky bez rozdílu bude v cíli čekat balíček cen a originální medaile.
Vyvrcholením celodenního doprovodného programu a celé sezony charitativních závodů PVZP FénixRun budou večerní koncerty Tomáše Kluse, Jiřího Korna, Anny Julie Slováčkové a kapely Perutě.
Startovné na fyzický (v místě závodů) nebo virtuální běh (kdekoliv) bude zároveň sloužit jako vstupenka zdarma na večerní koncerty.
Finanční prostředky budou rozděleny mezi nadační fondy a spolky ➡ Nové Háro, NF Modrý hroch, NFDO Krtek, No Foot No Stress a NF Pink Bubble, Aponedo, Nadace Z + M, NF Ze Srdce PVZP, Nadační fond Šťastná hvězda ,Společně k úsměvu, z. s. a Společné cesty z.s.

Podrobnější informace: www.pvzp.cz, FénixRun www.fenixrun.cz

PVZP FÉNIX CASTLE RUN