Kladské pomezí

ŠTÍSTKO A POUPĚNKA - BYLO NEBYLO!

03. 04. 2022 - 03. 04. 2022

  • ŠTÍSTKO A POUPĚNKA - BYLO NEBYLO!

Představení se uskuteční v neděli 3. dubna 2022 od 10:00 hodin v Městském divadle Dr. J. Čížka.

Štístko a Poupěnka vás znovu provedou fantastickým světem pohádek v představení Bylo nebylo. Nejmenším broučkům ukážeme, jak dělají zvířátka v písničce A co dělá. Taky se naučíme, že bychom si raději měli čistit zoubky, aby nás nenavštívil Kazizub Auvajs. Konečně se dozvíme, jak to dopadlo s Karkulkou, když se dostala do babiččina domečku v písničce Červená Karkulka 2. Zachráníme princeznu, porazíme draka, zkrátka nevzdáme to a pomůže nám s tím Princ Bajaja. Zasmějeme se Pejskovi a Kočičce a jejich nekonečné honičce. Seznámíme se se spoustou hudebních nástrojů a bude to Paráda.
Taky budeme papat zdravé jídlo a cvičit s písní Papám, papám. Zatančíme si s novinkou Prázdniny a oprášíme osvědčené hity jako Stonožka Ponožka, Tanči tanči, Bláznivý den a Kamarádi.
Tak vzhůru do fantastického světa pohádek, písniček a tanců se Štístkem a Poupěnkou v úplně novém představení Bylo, nebylo! Od ledna 2022.
Délka představení cca 60 minut.

Více informací naleznete zde: https://stistkoapoupenka.cz/koncerty/
Vstupné: 250,-Kč/ každá osoba - bez omezení věku
ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky.

Vstupenky zakoupíte v Městském informačním centru nebo na webových stránkách: www.ticketportal.cz

Předprodej již probíhá.