Kladské pomezí

Stromečku vstávej

05. 12. 2018 - 16. 12. 2018

  • Stromečku vstávej

6.12.-16.12.2018, Domek Boženy Němcové v Červeném Kostelci

Vernisáž výstavy 5.12.2018(středa), od 16:00 hodin

Tak jako každý rok, i v letošním roce pro vás připravujeme vánoční (resp. předvánoční) výstavu. Pro letošní rok jsme si opětovně vybrali prostory v Domku Boženy Němcové v Červeném Kostelci, jelikož se nám líbí zdejší atmosféra, kdy na návštěvníky dýchne trocha historie, trocha nostalgie a zároveň je toto místo nositelem klidu a pohody, který v předvánočním čase tolik potřebujeme.

Přijďte se tedy i Vy na vánoční atmosféru a užijte si klidně strávené chvilky na této naší vánoční výstavě. Hlavní téma výstavy je vánoční stromeček, jeho nekonečné podoby, nejrůznější formy zdobení, ozdoby, ozdůbky a dekorace.

Součástí výstavy je i prezentace originálních obrázků (s možností zakoupení) Petra Čuhaniče, které naleznete v nové knize "Pohádky a poudačky z Hadařova", která vychází právě v tento předvánoční čas. Mimochodem, budete mít i možnost zakoupit si ji jako nádherný vánoční dárek.

Výstava bude otevřena denně od 6. prosince do 16. prosince (stříbrná neděle), a to vždy od 10:00 do 17:00 hodin. Součástí výstavy je i vernisáž výstavy ve středu 5. prosince 2018 (od 16:00 hodin), včetně doprovodného programu a občerstvení.

Těšíme se na vaši návštěvu. Vstupné je dobrovolné.

Přijďte si posedět, popovídat a zavzpomínat na naši vánoční výstavu. Těšíme se na Vás....

Více informací naleznete na našich stránkách: www.vlastivednyspolek.cervenokostelecko.cz

Soubory ke stažení