Kladské pomezí

Cestujte a vyhrajte skvělé ceny

10. 05. 2024

  • Cestujte a vyhrajte skvělé ceny

Hledáte tipy na výlet? Nechte se inspirovat a objevujte Kladské pomezí s Toulavým baťohem. S hledáním toho správného výletu vám pomůže ilustrovaná mapa, ve které na malé dobrodruhy čeká cestovatelská soutěž.

Prázdniny se blíží a vy si lámete hlavu s tím, kam v létě na výlet? Máme pro vás inspiraci! S ilustrovanou mapou Toulavý baťoh procestujete Kladské pomezí křížem krážem a objevíte místa, o kterých jste třeba doposud neslyšeli.

Navštivte jedno z informačních center regionu, získejte ilustrovanou mapu a vydejte se po stopách našeho maskota. V mapě najdete herní prostor pro sběr razítek i přehled míst, na kterých je získáte. Po předložení mapy se všemi pěti razítky dostanete drobnou odměnu v podobě dřevěného ořezávátka, přívěsku na klíče nebo magnetky. Toulavý baťoh S Toulavým baťohem se po Kladském pomezí touláme už jedenáct let. Za ty roky přinesl spoustu novinek, objevil nová místa a nejeden malý turista díky němu zažil skvělé prázdniny. Letošní novinkou jsou soutěže na našich sociálních sítích. Na facebookovém profilu budeme soutěžit ve dvou vlnách, a to kolem Dne dětí a návratu do školních lavic. Připravili jsme si na vás záludné otázky, na které zná odpověď jen opravdový znalec Kladského pomezí. Na Instagramu budeme soutěžit celé prázdniny. Nezapomeňte nás sledovat, aby vám nic neuniklo, protože je o co hrát! Na výherce čekají skvělé ceny od partnera projektu Lesní svět a volné vstupy od našich partnerů. Toulavý baťoh Toulavý baťoh představuje náš region trošku jinak. Odhaluje zábavné možnosti volnočasového vyžití pro celou rodinu, kterou si užijete za každého počasí. Věříme, že s ilustrovanou mapou cestují nejen turisté ze všech koutů republiky, ale i místní. Jste sportovně založená rodina, chcete poznat kulturní památky, zdolat všechny rozhledny nebo zavítat za zvířátky? Všechny tipy a mnohem víc najdete na našich webových stránkách toulavybatoh.cz. Kladským pomezím je totiž R/rozkoš cestovat.