Kladské pomezí

Kladské pomezí má nové propagační materiály!

31. 05. 2015

  • Kladské pomezí má nové propagační materiály!

V Kladském pomezí vyšla další série nových propagačních materiálů. Materiály vydala destinační společnost Branka, o.p.s., která se stará o rozvoj cestovního ruchu v regionu. Jedná se o inovovanou ilustrovanou mapu k oblíbené cestovatelské hře „S toulavým baťohem do Kladského pomezí“. Pro letošek je však obohacena o mnoho dalších tipů na výletní místa, které pokrývají celou zadní stranu mapy. Hra je také rozšířena o dalších jedenáct výdejních míst, kde mohou soutěžící získat samolepky a vyzvednout si krásnou cenu v podobě zábavného frisbee. Pro ty návštěvníky, kteří ještě Toulavý baťoh neznají, vyšly propagační letáky a plakáty.

Jako další novinkou jsou mapy s cyklotrasami v Kladském pomezí, které díky svému praktickému formátu schováte na svých cestách jednoduše do kapsy. Na zadní straně mapy naleznete tipy na čtyři cyklovýlety, díky kterým jednoduše poznáte celé Kladské pomezí a při nichž můžete využít i pravidelné linky cyklobusů. K mapce si nezapomeňte přibalit i jízdní řády cyklobusů obou linek.

Veškeré tyto materiály můžete získat v informačních centrech Kladského pomezí, nebo si je jednoduše stáhněte na www.kladskepomezi.cz v sekci Ke stažení.Branka je obecně prospěšná společnost, jejímž cílem je šetrný rozvoj cestovního ruchu. Jejím zakladatelem je Svaz cestovního ruchu Kladské pomezí, který sdružuje více než 40 měst, obcí a soukromých subjektů. 

Kladské pomezí je oficiální název turistické oblasti v severovýchodních Čechách při hranici s Polskem, která zaujímá rozlohu bývalého okresu Náchod a částečně zasahuje do okresu Trutnov v oblasti Jestřebích hor.  Název vychází z historie, kdy tudy procházela důležitá obchodní stezka spojující Prahu s polským Kladskem. 

Kontakty:

BRANKA, o.p.s., Němcové 2020, 547 01 Náchod, www.kladskepomezi.cz, tel.: 491 405 185 
Markéta Venclová, ředitelka: e-mail: marketa.venclova@kladskepomezi.cz, tel: 602 190 198 
Lenka Lembejová, projektový manažer: e-mail: lenka.lembejova@kladskepomezi.cz, tel.: 725 972 033