Kladské pomezí

Letní soutěž s Toulavým baťohem přináší nové výhry i slevy na památky

23. 07. 2018

  • Letní soutěž s Toulavým baťohem přináší nové výhry i slevy na památky
Populární cestovatelská soutěž prochází letos obměnou. Hlavní novinkou je spolupráce s Rodinnými pasy, kdy některé z představovaných atraktivit na tištěné mapě poskytují slevy na vstupném právě pro držitele karet rodinných pasů. Mapu s tipy na výlety obdrží zájemci ve všech informačních centrech Kladského pomezí.

Letos ovšem místo samolepek budou děti do plánku tisknout razítka. Pokud jich nasbírají alespoň pět, získají cestovatelskou pláštěnku nebo svinovací metr pro všechny dobrodruhy. Pokud navíc poskytnou svůj e-mail, budou zařazeni do slosování o 10 hodnotných cen.

Hlavní cenou je víkendový pobyt pro celou rodinu (2+1) v hotelu Rajská zahrada **** s volným vstupem do hotelového wellness. Dále můžou soutěžící vyhrát víkend na farmě Wenet pro dvě osoby, víkendový pobyt v chatce v Kempu Brodský Červený Kostelec pro čtyřčlennou rodinu s celodenním zapůjčením koloběžek, vyjížďku na koních pro celou rodinu v areálu Green Valley Park Stárkov, rodinné permanentky do sportovního areálu v Havlovicích a All Inclusive rodinnou vstupenku do Pevnosti Josefov. Výsledky slosování, které proběhne 5. 10. 2018 budou zveřejněny na facebooku Kladského pomezí a webu www.toulavybatoh.cz