Kladské pomezí

Na pultech informačních center naleznete nové číslo zimních novin Kladského pomezí

20. 10. 2016

  • Na pultech informačních center naleznete nové číslo zimních novin Kladského pomezí
A co se v nich dočtete? Těšit se můžete například na článek o zaniklých a přetrvávajících výrobcích a řemeslech v našem regionu nebo také o novince v podobě značky Regionální produkt – KLADSKÉ POMEZÍ.

Dále si můžete přečíst o aktualizované expozici hodinek PRIM, dozvíte se, jaké Vánoce budou v Náchodě a zjistíte, proč byste v zimě měli vyrazit právě do Jestřebích hor. Mimo to se také dozvíte, kam si v regionu jít zalyžovat nebo kde vám půjčí lyžařské vybavení. K tomu všemu nesmí chybět ani nové jízdní řády skibusů, které vás i letos budou vozit na zimní výlety. Do terénu poprvé vyráží 7. ledna 2017. Na zadní straně opět naleznete mapu udržovaných lyžařských tratí a skiareálů.

Noviny jsou již nyní k dostání ve všech informačních centrech Kladského pomezí. Jako tradičně byly distribuovány na podzimním setkání IC, které letos proběhlo na farmě Wenet u Broumova. A komu by se pro ně nechtělo ven do zimy, může si je pohodlně stáhnout i z tepla domova na našich webových stránkách www.kladskepomezi.cz.