Kladské pomezí

Regionální výrobky Kladského pomezí míří na veletrhy

26. 01. 2017

  • Regionální výrobky Kladského pomezí míří na veletrhy

Na veletrhy se sjíždí subjekty cestovního ruchu z celé republiky

Již tradičně je s příchodem nového roku spojen začátek veletržní sezony cestovního ruchu. Na výstavní místa celé České republiky i v zahraničí se sjíždějí zástupci cestovních kanceláří, agentur, destinačních společností a dalších subjektů cestovního ruchu, díky kterým se odborná i laická veřejnost dozví nové trendy v cestování.

Kladské pomezí se bude prezentovat na třech veletrzích

Destinační společnost Branka, o.p.s. bude letos prezentovat náš region Kladské pomezí na celkem třech veletrzích. Jako první se ve dnech 19. - 21. ledna zúčastníme brněnského veletrhu Go - Regiontour, následně 24. - 26. února vyjedeme až za hranice na Międzynarodowe Targi Turystyczne ve Wrocławi a v neposlední řadě se 10. - 11. března vydáme do Hradce Králové na čím dál více oblíbený veletrh s názvem Infotour a cykloturistika.

Hlavním tématem doprovodného programu bude regionální výrobky

A jaký si pro návštěvníky veletrhů připravila destinační společnost doprovodný program? „Novinkou v regionu je značka Regionální produkt - Kladské pomezí, návštěvníci se budou moci seznámit s prvními certifikovanými výrobci. Zajistili jsme ochutnávku výborných bylinných sirupů Camellus a k vidění budou také ručně šité bytové dekorační doplňky od paní Lýdie Birkeové–Mrázové,“ prozradila Markéta Venclová, ředitelka destinační společnosti. „Mimo to, svou vlastní expozici zde také bude mít hronovské Muzeum pod Čepicí, která jistě zaujme a pobaví především děti,“ dodává.

Tímto vás srdečně zveme a těšíme se vaši návštěvu u stánku Kladského pomezí.