Kladské pomezí

Kladské pomezí nabízí možnost prezentace ZDARMA v novém online katalogu ubytování

08. 05. 2021

  • Kladské pomezí nabízí možnost prezentace ZDARMA v novém online katalogu ubytování

Patříte mezi provozovatele ubytovacích služeb na území Kladského pomezí nebo v některém z našich členských či partnerských měst či obcí? Využijte možnosti prezentace vašeho ubytovacího zařízení v online katalogu ubytování Kladského pomezí na letošní rok zcela ZDARMA!

Vzhledem ke složité situaci, se kterou se nyní potýká celé odvětví cestovního ruchu, bychom vám rádi nabídli možnost prezentace vašeho ubytovacího zařízení v inovovaném online katalogu ubytování Kladského pomezí pro letošní rok zcela ZDARMA. Uvědomujeme si, že sektor ubytování je v důsledku dlouhodobých vládních opatření jedním z nejpostiženějších, a proto bychom vás chtěli alespoň prostřednictvím této mimořádné nabídky podpořit. Katalog se zcela novou vizualizací a jednoduchým systémem online formulářů je součástí našich webových stránek www.kladskepomezi.cz.  

Kompletní nabídku, i pro nečleny a ubytovatele mimo území Kladského pomezí, včetně vizualizace katalogu najdete zde: https://kladskepomezi.cz/assets/offer_docs/nabidka_2021_v2.pdf.  

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o prezentaci v našem katalogu nás kontaktujte na e-mailové adrese info@kladskepomezi.cz.